Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Woda – nasze wspólne dobro”

11 maja 2026 15:05

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego organizowanego przez PGK Kępice. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, kreatywność oraz piękne prace promujące ochronę wody i postawy proekologiczne 

Laureaci konkursu:
Przedszkole i oddziały przedszkolne
  1. Julia Filipiak
  2. Agata Góra
  3. Wojciech Tomasik
Klasy I–III
  1. Marcelina Plechowska
  2. Marek Merda
  3. Hanna Jankowska
Klasy IV–VI
  1. Anna Kaca
  2. Dorian Makarski
  3. Aleksander Stobecki
Klasy VII–VIII
  1. Natalia Jankowska
  2. Klara Dzieciątko
  3. Maja Ciesielska

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom konkursu! Dziękujemy za udział i za pokazanie, jak ważna jest troska o wodę – nasze wspólne dobro 

Termin przekazania nagród zostanie uzgodniony ze szkołami.

Konkurs organizowany jest w ramach projektu „Budowa sieci wodociągowej w m. Biesowice” finansowanego w ramach inwestycji B3.1.1 „Inwestycje w zrównoważoną gospodarkę wodno-ściekową na terenach wiejskich” objętej Krajowym Planem Odbudowy (KPO).


#FunduszeUE #NextGenerationEU #KorzyściDlaCiebie