Laureaci konkursu:
Przedszkole i oddziały przedszkolne
- Julia Filipiak
- Agata Góra
- Wojciech Tomasik
Klasy I–III
- Marcelina Plechowska
- Marek Merda
- Hanna Jankowska
Klasy IV–VI
- Anna Kaca
- Dorian Makarski
- Aleksander Stobecki
Klasy VII–VIII
- Natalia Jankowska
- Klara Dzieciątko
- Maja Ciesielska
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom konkursu! Dziękujemy za udział i za pokazanie, jak ważna jest troska o wodę – nasze wspólne dobro
Termin przekazania nagród zostanie uzgodniony ze szkołami.
Konkurs organizowany jest w ramach projektu „Budowa sieci wodociągowej w m. Biesowice” finansowanego w ramach inwestycji B3.1.1 „Inwestycje w zrównoważoną gospodarkę wodno-ściekową na terenach wiejskich” objętej Krajowym Planem Odbudowy (KPO).
#FunduszeUE #NextGenerationEU #KorzyściDlaCiebie