Jubileusz 5-lecia był okazją do wspólnego świętowania oraz podsumowania dotychczasowej działalności. Seniorzy przygotowali dwa występy artystyczne oraz pokaz sportowy, udowadniając, że energia, zaangażowanie i pasja nie mają wieku. ????
W jubileuszowych obchodach uczestniczyli przedstawiciele samorządu Gminy Kępice oraz kierownicy gminnych jednostek, którzy nie kryli uznania dla działalności Klubów Seniora. Podkreślali, że przez pięć lat kluby stały się ważnym miejscem integracji, aktywności i rozwoju dla mieszkańców, a ich dynamiczny rozwój jest powodem do dumy dla całej gminy.
W wydarzeniu udział wzięli również przedstawiciele:
▪️ Stowarzyszenia Seniorzy Bytów
▪️ Klubu Seniora w Damnicy
▪️ Gminnego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Potęgowie
▪️ Słupskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku
▪️ Usteckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku
Serdecznie gratulujemy pięknego jubileuszu i życzymy kolejnych lat pełnych aktywności, nowych inicjatyw oraz wielu okazji do wspólnego spędzania czasu. ????